Hakkımızda

17 Ocak 2009’da Mohini ile hayata gözlerini açan, ve halen çalışmalarına devam eden bir çocuk sanat atölyesiyiz.

Güler yüzlü güzel sanatlar akademisinden olan ekibimizle profesyonel eğitim anlayışımızla ve çocuklara olan sonsuz sevgimizle birbirinden özgür çalışmalar yapıyoruz.

Workshoplar, Doğum Günü Organizasyonları, Kurumsal Organizasyonlar, AVM ve Okul Etkinlikleri, Özel Etkinlik Partileri, Outdoor ve Indoor Tüm Organizasyonlarda Artölye’ nin farklılığını farkedeceksiniz.

Sosyal sorumluluk projeleriylede adını sıkça duyuran Artölye çocuğun heryerde her şekilde çocukluğunu yaşaması gerektiğine inanan bir misyona sahiptir.

Çocuk sanat denince akla ilk gelen adres olmanın gururuyla yolumuza devam ediyoruz. Modern sanat, mutfak sanatı, geleneksel sanat, seramik ve tasarım atölyelerimiz ile çocukların hayatına renk katıyoruz.
Çocuk sanat eğitimi eğlencesiz olmaz. Eğlenerek öğreniyor bizim çocuklarımız. İşte bu yüzden bizi her yerde görebilirsiniz. Doğum günü organizasyonlarınızda, okul eğlence günlerinde, AVM atölyelerinde, çocuk festivallerinde, kurumsal eğlenceler de, mağaza eğlencelerinde, hatta site, rezidans atölyelerinizde…
Buralarda da size yetmediysek, o zaman arayın ev atölyesi yapalım ya da özel sanat eğitimi ile çocuklarınıza kaliteli zaman hediye edelim.
Uzmanlığımızla ve güzel sanatlar akademisinden profesyonel kadro ile, çocuğun olduğu her alanda size fikirlerimizle yön vererek danışmalığımızdan da faydalanabiliriz.
Her zaman, her yerde sınırları, kalıbı olmayan çocukların hayal gücü kadar güçlü bir atölyeyiz.
Var mısınız bizimle çocuklarınızı yeniden keşfetmeye?

ARTÖLYE NİN KURUCUSU BİRGEN UŞAKLI KİMDİR?

Erart ve İstasyon sanat merkezinde resim eğitimi almıştır. İst Ünv .Mes. Yük .Ok. Seramik bölümünü iyi derece ile bitirmiştir.
Gorbon ve Bayser seramik te çalıştı. Florya Kollejinde ve Kültür Kollejinde resim öğretmenliği yaptı. Mamure Öz den tezhip eğitimi aldı 2009 daMohinide açtığı Artölye çocuk sanat ve eğlence atölyesinin halen kuruculuğu ve yöneticiliğine devam etmektedir.